bartın araç kiralama hizmeti
Bartın Araç Kiralama
Temmuz 28, 2018
bartın araç kiralama
Bartın’da En Uygun Araç Kiralama
Ağustos 4, 2018
Hepsi

Bartın Oto Yıkama

bartın içi dış oto yıkama

Oto yıkama, gün geçtikçe artan bir talebi karşılamaktadır. Otomobilin keşfi ilk 1700lü senelere dayanmaktadır. 1800ün ortalarında bu geliştirilerek benzinli, buharlı ya da elektrikli olarak geliştirildi. 1800lerden itibaren araçların hayatımıza girmesiyle oto yıkama sektörü yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Her yeni icat beraberinde yeni bir talebi ve arzı getirmektedir. Özellikle 2000sonrası yeni araç modellerin yaygınlaşması, binek fiyatlarının uygun oluşuyla birlikte oto yıkama sektörüne olan ilgide artmıştır. Aracın temiz olması yolculuğu da aynı oranda etkilemektedir. Temiz bir ortamın kişiye huzur verdiği, daha iyi hissettirdiği kaçınılmaz bir gerçek. Tüm gün milyonlarca bakteriye maruz kalıyoruz. Üstüne sürekli kullandığımız ve temas ettiğimiz araçların bakımını bazen aksatabiliyoruz. Bartın ege oto yıkama sizleri bu zorlu işten kurtarmaktadır. Uygun fiyatlarla komple temizlik hizmeti sunuyoruz. Hem iç hem de dış temizliği yaparak sizlere yüksek standartlarda hijyen sunuyoruz. Temizlik ekipmanların hepsi son model olup yeni teknolojiler geldikçe inavasyon çalışması yapmaktayız.

Bartın oto yıkama

Standart bir aracın dış yıkaması haftada bir, iç yıkaması ise ayda bir yapılmalıdır. Halk tarafından basit bir işlem olarak görülen oto yıkama aslında komplike ve dikkat edilmesi gereken bir iştir. Siz ve sevdiklerinizin temiz bir binekte yolculuk etmesi sağlık açısından önem taşır. Araç yıkama işinin deneyimli kişiler tarafından yapılması aracın maksimum temizliğe ulaşması açısından önemlidir. Temizlik esnasında araca zarar gelmemesi, çizilmemesi, kötü kokuların gitmesi vs bu işi yapan kişinin profesyonelliğiyle alakalıdır. Bartın oto yıkama firmamızda tamamen deneyimli ve bu eğitimi almış personeller bulundurmaktayız. Birçok alanda hizmet veren firmamız, diğer alanlarda olduğu gibi oto yıkamada da kendini kanıtlamış bulunmaktadır. 2015 senesinden beri sizler için hizmet vermekteyiz birçok kişi araçlarına büyük bir bağlılık duymaktadır. Ege oto yıkama olarak bu hassasiyeti gözeterek hareket etmekteyiz.

bartın oto yıkama detaylı yıkama

Otomobillerde sık rastlanan iki tür kir çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan ilki görünen kirler. Çamur, toz, toprak vs. diğeriyse görünmeyen kirlerdir. Görünmeyen kirler daha çok sorun arz etmektedir. Görsel olarak bir zararı bulunmasa da çeşitli sorunlara neden olabilir. Bu kirlerin tamamen arındırılması için işini iyi bilen, kaliteli ekipmanlara sahip oto yıkama firmalarını tercih etmelisiniz. Ege oto yıkama sizlere bu hizmetin hepsini aynı anda sunmaktadır. Kirlerin farklı çeşitleri olması gibi temizliğinde farklı türleri bulunur. En sık kullanılan temizleme yöntemleri basınçlı su ve süngerdir. Çoğu oto yıkama yerlerinde araçların fırçayla yıkandığını görebilirsiniz. Bu tamamen yanlış bir harekettir. Doğru olan, ayarlanmış basınçlı su ve özel araç şampuanları kullanmaktır. Bu işlemler gerçekleştirilirken ya çok yumuşak uçlu, özel yapım bir fırça ya da özel yumuşak yüzeyli süngerler kullanılmalıdır. Basınçlı suyun ayarı 100 bar olmalıdır. Suyun tutulma mesafesi, ayarı gibi çeşitli unsurlar göz önünde tutularak işlem yapılmalıdır. Firmamız tüm bu bileşkenleri gözeterek temizliği yapmaktadır. Araca 30 cm’den daha yakın tutmadan, 100 bara ayarlı suyla yuvarlak hareketlerle temizliğin yapılması doğrudur.

Uygun fiyatlarla ve hassas çalışma sonucu aracınız ilk aldığınız günkü kadar temiz olacak. Basit bir işlem gibi görünen binek temizliği aslında hassasiyet gerektiren bir faaliyettir. Bu da işinin ehli kişilere yaptırma gereğini gösterir. Oto yıkamada firmamız kısa sürede en çok tercih edilen isim halini almıştır. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle sizler için sürekli çalışmaktayız. İletişim bilgilerimize internet adresinden ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir