bartın araç kiralama hizmeti
Bartın Araç Kiralama
Temmuz 28, 2018
Hepsi

Bartın Rent A Car

bartın rent a car

Ege rent a car son model, kalifiyeli araçlarıyla geniş seçenek yelpazesi sunar. Her arzuya ve her bütçeye uygun araçları bünyesinde barındırır. Ekonomik ve daha gündelik araçlar bulunduğu gibi, daha klasik araçlarımızda bulunmaktadır. Tüm araçlarımız kaskoludur ve bu sizi büyük bir külfetten kurtarır. Seçtiğiniz araca dair kısa bir sözleşme imzaladıktan sonra yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm bineklerimiz özenle seçilmiş olup, tamamı konforludur. Her müşteriden sonra araç detaylı bir şekilde temizlenir. Böylelikle sanki yepyeni ve size ait bir araçtaymış hissi uyandırır. Arzuya göre otomatik vites ya da manuel gibi değişik alternatiflerde sunulur. Tüm araba modelleri internet sitemizde fiyatlarıyla birlikte yer almaktadır. Beğendiğiniz aracın üstüne tıklayarak özelliklerine bakabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz. Erken rezervasyonlarda çeşitli kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Böylece dileğiniz aracı kiralayabilirsiniz hemen. Tüm araçlar ( https://bartinegerentacar.com/araclarimiz/ )

bartın resmi

Özellikle yaz ayları, tatil izinlerinin artmasıyla birlikte birçok aile Karadeniz turu yapmak ister. Karadeniz tüm yeşillikleri ve masmavi deniziyle ihtişamlı bir bölgedir. Karadeniz’in en turistik şehirlerinin başında Bartın gelmektedir. Bartın batı Karadeniz’de yer alır. Bartın, hem tatil hem de bir ömür geçirmek için harika bir şehir. Birçok tarihi alanları, çeşitli müzeleri ve sosyal alanlarıyla her gününüzün dolu geçmesini sağlar. Tüm bunları yaparken toplu taşıma kullanmak bir külfet olabilmektedir. Tatil için geldiğiniz ya da boş günlerinizde gezeceğiniz bir şehirde kendi aracınızın olması bir artıdır. Eğer kişisel aracınız yoksa tüm gün toplu taşıma kullanmak sizi zorlayabilir. Bartın rent a car firmamızdan bir araç kiralayarak günlerinizi çok daha verimli kullanabilirsiniz.

Aracı kiraladıktan sonra artık güvenli arabanızla birlikte Bartın’ın muhteşem topraklarını gezebilirsiniz. Bartın şehir yapılanması olarak her kesime uyum sağlamaktadır. Sosyalleşmeyi sevenler için cafelerin yoğunlukta olduğu sokakları bulunmaktadır. Tüm gün gezdikten sonra sevdiklerinizi de alarak dinlenebileceğiniz, sıcak birer kahve içebileceğiniz çeşitli yerler bulunmaktadır. Doğayı ve tarihi sevenler içinde birden çok adres bulabilirsiniz. Bartın çok eski tarihlere uzanan bir şehir olmaktadır. Denize yakın oluşuyla kıyıya kısa bir yolculuk yaparak muhteşemliği iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Bartın, her gün dilediğinizce gezebileceğiniz ve asla sıkılmayacağınız bir şehir. Çakraz plajı insanların en uğrak mekanlarının başında gelmektedir. Bu plaj eşsiz kumları ve koyu mavi denize kıyısıyla bilinmektedir. Burada sevdiklerinizle harika vakitler geçirebilirsiniz. Ege rent a car firmamızdan kiralamış olduğunuz aracınızla tatiliniz daha da güzelleşecek. Bartın ilindeki her yeri gezerek, hiçbir yeri kaçırmamış olacaksınız.

güzelcehisar kalesi bartın

Bartın merkez kadar ilçeleri de görülmeye değerdir. Amasra’da yer alan Güzelcehisar Kalesi yalnızca 17 km uzaklıktadır. Merkezden Amasra’ya aracınızla ortalama 21 dakika gibi bir sürede varabilirsiniz. Belediyenin servislerini kullanmanız durumunda bu süre 45-50 dakikaya kadar uzayabilmektedir. Bartın rent a car aracılığıyla kiraladığınız araba sayesinde vakit tasarrufu yapabilirsiniz. Yolda geçireceğiniz süreyi kısaltıp, gezeceğiniz süreleri arttırabilirsiniz. Güzelcehisar Kalesi Cenevizliler tarafından yapılmıştır. Önceki zamanlarda gözcü kulesi olarak kullanıldığı düşünülmektedir. Kalenin tepesinden bakıldığı zaman muhteşem bir manzarayla karşılaşacak ve tatilde buraya geldiğiniz için bir kez daha memnun olacaksınız. Günümüze kadar yalnızca tek bir burcu olarak gelen bu kale aslında çok daha büyük inşa edilmiş. Zaman içerisinde yıpranıp, küçülmesine karşın çok eskilerden günümüze gelen kültürel bir miras olma özelliğini korumaktadır. Gün içerisinde yalnızca birkaç saatinizi ayırarak Amasra’ya gelip sonrasında kısa sürede Bartın’a dönebilirsiniz. Bartın Ege rent a car sizler için çalışmaktadır. Aracınızın konforu ve güvenli sürüşü sayesinde tatiliniz iki kat daha keyifli bir hale gelecektir.

güzelce hisar kalesi bartın araç kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir