Bartın’da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli 

bartın araç kiralama firmaları
Bartın Rent A Car Firmaları
Ağustos 11, 2018
Bartın Oto Kiralama
Bartın Oto Kiralama
Ekim 26, 2018
Hepsi

Bartın’da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli 

Bartın'da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli

Araç satın alırken göz önünde bulundurulması gereken çeşitli durumlar bulunduğu gibi kiralarken de bazı önemli faktörler vardır. Her meslek alanında taşeron ya da yasal olmayan şirketler yer almaktadır. Günümüzde de yasal olmayan, vergi ödemeyen binlerce rent a car bulunmaktadır. Bunlar piyasa koşullarının altına fiyatlar belirleyerek potansiyel müşterileri arttırmayı amaçlar. Bu ilk bakışta güzel bir alternatif gibi dursa bile aslında tam tersidir. Yasal olmayan firmalar vergi ödemez. Tüm bunların dışında en önemlisi, araçlarının birçoğu sigortası yapılmamış ve kaskosuz haldedir. Herhangi bir kaza durumunda masrafları ödemeniz istenerek zor durumda bırakılabilirsiniz. Bu da vergi levhası olan firmaları tercih etmek için yeterli bir sebeptir. Ayrıca tüm araçların belirli aralıklarla geçirildiği rutin bakımların tam olup olmadığı öğrenilmelidir. Bu güvenliğiniz açısından son derece önemlidir.  İstenmeyen durumlarla karşılaşmamak için tam bir bakımdan geçirilmiş araçların tercihi uygun olandır. Ege rent a car Bartın’da hizmet vererek sizlere en yüksek hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Bartın'da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli

İstatistiklere göre araç kiralamaların çoğu farklı şehirlere yapılan seyahatler için olmaktadır. Şehir içinde gezintilerde birçok kişi taksi tercih etmektedir. Şehir dışına gezintilerde ise bu durum tam tersidir. Taksi kiralamak ya da toplu taşıma kullanmak yerine araç kiralamak çok daha uyguna gelecektir. Hem konforunuzdan ödün vermeyerek hem de mükemmel bir yolculuğun tadını çıkartırsınız. Uzak yerlere yolculukta dikkat edilmesi gereken küçük noktalar bulunmaktadır. Aracın kalitesi ve modeli yapılacak yolculukta önem arz eder. Kaç kilometre yaktığı, hangi senede üretildiği ve özellikleri detaylıca incelenmelidir. Farklı şehirlere yolculuk edecekseniz kesinlikle daha yeni modeller tercih etmelisiniz. Bir diğer önemli hususta araçta hasar kaydı olup olmadığını öğrenmeniz. Bu daha çok satın alırken sorulan bir soru gibi gelse de kiralamada da önemli olabilmektedir. Görsel hasarlar herhangi bir sorun teşkil etmese bile yapısal olan hasarlar yolculuk sırasında istenmeyen durumlara neden olabilir. Bartın araç kiralama sektöründe öncü olacak çalışmalara el atarak bu sorunları çözmeyi amaçlamaktadır.

dıştan foto satılık oto

Teknik konulara dikkat ettikten sonra bakılması gereken diğer hususlarda vardır. Bunların en başında şüphesiz ki konfor gelir. Bartın Ege rent a car hem teknik hem de görsellik olarak istediğinizden çok daha fazlasını sunar. Kaç kişi olacağınıza göre koltuk sayısı alternatifli araçları tercih etmelisiniz. Rahat bir yolculuk edebilmek için büyük tip otomobiller daha uygun olacaktır. Son günlerde havanın aşırı ısınmasıyla beraber klimalı araç olmazsa olmaz bir kriterdedir. Saatler sürecek uzun yolculuklarda klimanın olması, yazın sıcaktan kışın ise soğuktan korunmak için bir zorunluluktur. Bartın rent a car firmalarından kiralayacağınız modellerin az yakan olmasına özen göstermelisiniz. Gün geçtikçe artan benzin fiyatları göz önüne alınarak bu tercih en doğru olanıdır. Depo dolu olarak teslim etmeniz gereken durumlarda az yakıt harcayan araçlar kesinlikle bir avantaj olacaktır.

bartın araç kiralama firmaları

Yukarıda yazan tüm şartlara uygun araç bulduktan sonra biraz pazar araştırması yapmak gerekmektedir. Piyasanın üstünde bir fiyat ödememeniz için öncelikle küçük bir analiz yapmanız yararınıza olacaktır. Bartın Ege rent a car sizlere piyasanın çok altında fiyatlar önererek yüksek kalite sunar. Bunu yapan nadir firmalardan oluşuyla çok kısa sürelerde Bartın ve çevre illerde adını duyurmuştur. Turist açısından yoğunluk yaşanan yaz dönemlerinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu da diğer araç kiralama firmalarından açık ara önde olmasını ve gün geçtikçe daha farklı modellerle hizmette olmasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir