Bartın Ege Rent A Car Araç Kiralama Hizmetleri

Ege Rent A Car olarak Bartın’da hizmet vermekteyiz. Birden fazla araç modellerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız. Son model araba modelleri özel olarak seçilerek kaskoları firmamız tarafından yapılmıştır.

Yolculuğu otobüsle yapmak istemiyorsanız firmamızdan günlük ya da daha uzun sürelerle kiralayabileceğiniz modellerimiz mevcuttur. Her zevke ve isteğe uygun geniş araç modellerimizi internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Tüm araçlarımız teslim edilmeden önce iç dış yıkanıp, rutin bakımları yapılarak teslim edilir. Firmamız uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, araçlarımızı sürekli olarak yenilemekteyiz. Firmamız çok kısa süredir faaliyet göstermesine karşın Bartın’ın önde gelen araç kiralama firması olmayı başarmıştır. Müşteri odaklı olan Ege Rent A Car bünyesindeki tüm araçlar düzenli aralıklarla kontrol edilerek rutin bakımları yapılmaktadır.

Bünyemizde ekonomik araçların yanı sıra daha konforlu ve lüks özellikleri bulunan araçlarımızda bulunmaktadır. Her bütçeye ve arzuya göre araç seçenekleriyle sizler için çalışmaktayız. Önce güvenlik ilkemizle tüm araçlarımızın kaskosu yapılmaktadır. Uygun fiyatlı kampanyalarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Erken rezervasyon kampanyalarımız sayesinde indirimli fiyatlarla yüksek konfora sahip olabilirsiniz.

Ege Rent A Car araba kiralama hizmetinin yanı sıra farklı alanlarda da kendini geliştirmektedir. Oto yıkama alanında da üstün hizmetler sunmaktadır. Araçlarınızın iç dış temizliğini çok kısa sürelerde tamamlayarak teslim etmektedir.