otomatik vites bartın satılık oto
Bartın Satılık Oto
Ağustos 10, 2018
bartın araç kiralama firmaları
Bartın Rent A Car Firmaları
Ağustos 11, 2018
Hepsi

Amasra Araç Kiralama Firmaları

amasra araç kiralama firmaları araç modelleri

Amasra araç kiralama firmaları uygun fiyatlı araç seçenekleriyle sizler için çalışmaktadır. Ege rent a car bu firmaların içerisinde adından en çok bahsettiren işletme olmayı başarmıştır. İstediğiniz model aracı seçerek çok uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. İster bir günlük isterseniz çok daha uzun süreler için kiralama imkânı sunulmaktadır. Tüm araçların sigortalı oluşu sizlere yolculuk sırasında güvende hissettirir. Sevdiklerinizle birlikte tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz. Amasra, Karadeniz bölgesinin en güzel yerlerinden biridir. Karadeniz turu yapmak birçok kişinin hayalidir. Bu tur sırasında mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında şüphesiz ki Amasra gelmektedir. Birçok büyük şehre yakınlığı ve coğrafi konumuyla çok avantajlıdır. Araç kiralayarak tatilinizin her anını değerlendirebilirsiniz. Çok kısa sürelerde birden çok yer görerek çevre il ve ilçelere de bakmaya vakit bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve lüks araç kiralamış olmanın verdiği güvenle tatilinizi unutulmaz bir anıya çevirebilirsiniz. Tüm araç modellerimizi internet adresimizden inceleyerek dilediğinizi ayırtabilirsiniz.

amasra araç kiralama

 

Amasra Bartın’a yaklaşık olarak 13 km uzaklıktadır. Amasra Bartın arası belediye otobüsleriyle 45 dakika gibi bir vakit almaktadır. Fakat kişisel aracınızla bu süre 15 dakikaya kadar kısaltılabilir. Bu da vakitten ciddi bir tasarruf etmenizi sağlar. Amasra 3000 yıllık tarihiyle birçok medeniyetin izlerini taşır. Çoğu tarihi yer restore edilmesine karşın doğal yapısını korumuştur. Bu da görülmeye değer eserlerin sayısını çok fazla kılmaktadır. Tüm bu yerleri gezerken toplu taşıma kullanmak size vakit ve uzun vadede maddi zarara neden olur. Ortalama bir aracın km başına tükettiği yakıt hesaplanınca dört beş kişilik bir aile temel alındığında, toplu taşımadan daha karlı olduğu görülecektir. Kısıtlı zamanla yapılan tatillerin en verimli şekilde kullanılması için araç kiralama firmalarını tercih edebilirsiniz.

Amasra denize kıyısı olan bir ilçedir. Küçük bir sahil kasabasını andıran bu yer bağımsız adalara da sahiptir. Eşsiz kumsalı ve masmavi denizinin yanı sıra binlerce yıl öncesine dayanan tarihide içinde barındırır. Balıkçılık ve çekicilik yerel sanatlarındandır. Tüm ilçeyi çevreleyen yeşilliğe sahip oluşuyla size huzurlu hissettirir. Çok yönlü bir ilçe oluşuyla birçok kişinin görmek isteyeceği yerlerdendir. Normal zamanda 15 bin nüfusa sahip bu yer, tatil zamanlarında iki kat daha fazla kişiyi barındırmaktadır. Özellikle son senelerde büyük talep görmektedir. Masmavi deniziyle ve tarihi kokusuyla insanı cezp eder.

amasra rent a car

Kendi aracınıza sahip olmak muhakkak ki çok güzel bir histir. Fakat bu durumun getirdiği bazı sorumluluklar bulunur. Kasko ve sigorta yapılması, düzenli aralıklarla bakımı, vergisi gibi ekstra masraflar çıkartabilir. Ege rent a car tüm bunların hepsini sizler için yapmaktadır. Araçlarımızın hepsi kasko ve sigortalıdır. Sizleri ekstra bir külfetten kurtararak minimum ücreti ödeyip yüksek hizmet almanızı sağlar.  Araçların güvenli olması için belirli aralıklarla bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Ege rent a car olarak tüm bakımları günü aksatılmadan yaptırmaktayız. Önce güven prensibiyle hareket eden firmamız sürekli sizler için çalışmaktadır. Uygun fiyatlar ve geniş araç seçeneklerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden çeşitli kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Tüm araç modellerimiz sitemizde özellikleriyle birlikte yer almaktadır. Her bütçeye uygun seçenekleriyle sizlerle buluşturmaktayız. Her araç tesliminden önce iç dış temizliği yapılmaktadır. Bu şekilde tamamen steril bir ortamda yolculuk yapabilirsiniz. Modellerimizin tamamı büyük bir titizlikle seçilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir